Servisní technik

Kariéra

Do našeho týmu servisních techniků hledáme nového kolegu. Nemusíš být expert, všechno tě rádi naučíme.
Tvojí výhradní náplní práce bude provádění servisu u stávajících i nových zákazníků. Neboj, nefungujeme na principu „hodit do vody a plavat“. Na většinu servisních zásahů jezdíme ve dvou.

Náplň práce:

  • Servis systémů EPS, ER (NZS), EZS (PTZS) a CCTV
  • Opravy, montáže a instalace těchto zařízení
  • Spoluúčast na nových realizačních zakázkách
  • Technická podpora a komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zručnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Zájem učit se nové věci a snaha posouvat se vpřed
  • Čistý trestní rejstřík je podmínkou
  • Nebát se výšek (práce i na plošině ve výšce cca 12 m)

Výhodou je:

  • Znalost a zkušenost se systémy EPS
  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru (ideálně vyhl. 50/78 § 5 a výše)

Nabízíme:

  • Práci na HPP v české společnosti s dlouholetou tradicí v oboru bezpečnostních technologií
  • Přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Pravidelné odborné vzdělávání
  • Možnost školení na technika požární ochrany/odborně způsobilou osobu
  • Možnost servisních výjezdů i do zahraničí
  • Použití vozidla i pro soukromé účely
  • Firemní telefon a notebook
  • 20 dní dovolené + firemní volna mezi svátky apod.
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Příspěvek na sportovní vyžití nebo dovolenou + Multisport karta za 200 Kč/ měsíc
  • Možnost nástupu ihned

Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu kariera@avalon.cz.