Kariéra

Rozširujeme náš tím. Aktuálne ponúkame tieto pracovné pozície:

Servisný technik

Do nášho tímu servisných technikov hľadáme nového kolegu. Nemusíš byť expert, všetko ťa radi naučíme.
Tvojou výhradnou náplňou práce bude vykonávanie servisu u existujúcich aj nových zákazníkov. Neboj, nefungujeme na princípe „hodiť do vody a plávať“. Na väčšinu servisných zásahov jazdíme vo dvojici.

Projektant slaboprúdových technológií

Požadujeme:

  • vzdelanie SŠ
  • práca s ACAD, prípadne CadCon
  • RP sk. B
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť samostatnej práce, komunikatívnosť
  • lojalita, ochota učiť sa, manuálna zručnosť a logické uvažovanie
  • výhodou znalosť systémov EPS, EZS, CCTV a pod.
  • výhodou znalosť AJ

Obchodný manažér

Náplň práce:

  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • monitoring trhu
  • aktívna identifikácia obchodných príležitostí
  • vedenie obchodných rokovaní
  • navrhovanie a prezentácia technického riešenia
  • evidencia aktivít v internom systéme
  • aktívnu účasť na akciách v odborných kruhoch
  • spolupráca s finančným, servisným a ostatnými oddeleniami vo vnútri spoločnosti

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na emaile kariera@avalon.cz.